LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

“Manas domas ietekmē manu dzīvi” – arī decembra mēnesī tiek turpinātas lekcijas tiešsaistē

Šī gada 6. decembrī tiešsaistē norisināsies bezmaksas lekcija “Manas domas ietekmē manu dzīvi”.

  • Pašapziņa, pašvērtējums;
  • Manas lomas dzīvē;
  • Domu spēks, pozitīvā domāšana;
  • .. nedaudz par tiem;
  • Mani spēka avoti.

Tās ir tikai dažas no tēmām, kuras tiks aplūkotas psiholoģes Lolitas Liepas vadītajā tiešsaistes lekcijā (platforma ZOOM) laikā no plkst. 18:00 līdz 19:00. Lekcijas laikā ir iespējams uzdot arī sev interesējošus jautājumus.

Izmanto iespēju, iesaisties!

Piekļuves saite:

https://us06web.zoom.us/j/85358483201?pwd=RzBtYzdHWFkwa2djbXkxdGt4cWJtZz09

Meeting ID: 853 5848 3201
Passcode: 356599

Pasākumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Laima Poikāne