LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Mākslas skola gaida arī vispārizglītojošo skolu 10. klašu audzēkņus!

Makslas_skola_plakaats22., 23. un 24. augustā ir iespēja iestāties un uzsākt mācības J. Soikāna Ludzas mākslas skolā –  akreditētā profesionālās ievirzes izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla”(kods 30V21101).
Programma ir interesanta un daudzveidīga. Triju gadu laikā ir iespējams apgūt šādus priekšmetus: zīmēšana / grafika, gleznošana, kompozīcija, keramika, papīra plastika, tēlniecības pamati, floristika, tekstils, datorgrafika un foto, laikmetīgā māksla, telpas dizains, kaligrāfija. Mācību procesa laikā audzēkņi piedalīsies dažādos pasākumos, projektos un konkursos.

Audzēkņi, kuri apguvuši izglītības programmu un ieguvuši nepieciešamo zināšanu un prasmju novērtējumu, nokārtojuši ieskaites, saņēmuši vērtējumu visos mācību priekšmetos un nokārtojuši noslēguma pārbaudījumu, saņem apliecību par profesionālās ievirzes izglītību.

Interesentus gaida J. Soikāna Ludzas mākslas skolā (Stacijas 62, Ludza) iepriekšminētos datumos no plkst 9:00 līdz 17:00.

coloring.cool