LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna
Ludza
Mostly cloudy
1°C
 
A A A

Mainīts vecāku līdzfinansējuma apjoms J. Soikāna Ludzas mākslas skolā

Ludzas novada dome nolēma izdarīt grozījumus Ludzas novada domes 2013. gada 22. augusta sēdes lēmumā „Par vecāku līdzfinansējumu Ludzas novada izglītības iestādēs”. Šī lēmuma 1.1. punkts papildināts ar 4 apakšpunktiem. Līdz ar to noteikts vecāku līdzfinansējuma apjoms:

  • profesionālās ievirzes 3 gadu apguves izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla” – 7 eiro mēnesī;
  • par individuālajām nodarbībām (citiem interesentiem, bez vecuma ierobežojuma) – 7 eiro par mācību nodarbību;
  • vecāku finansētās programmās audzēkņiem, kas apgūst otru profesionālās ievirzes izglītības programmu programmā “Vizuāli plastiskā māksla” (septiņgadīgā) apvienotajā 1. – 2. klasē – 25 eiro, apvienotajā 3. – 4. klasē –  40 eiro;
  • mākslinieciskās fantāzijas grupās – 15 eiro.

Lēmums stājas spēkā 2017. gada 1. septembrī.

coloring.cool