LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Flurries
-13°C
 
A A A

Maijā noris vides sakopšanas akcija “Tīrības dienas”

brigi2Pienācis pavasaris. Ziemai negribīgi atkāpjoties, cilvēkos sāk mosties darbošanās prieks un vēlme sakopt savu apkārtējo vidi – īpašumus un tuvāko apkārtni.

Sakarā ar vides sakopšanu Ludzas novada pašvaldība organizē par ikgadējo tradīciju kļuvušo vides sakopšanas akciju „Tīrības dienas”. Atgādināšu, ka vides sakopšanas akcija „Tīrības dienas” Ludzas novadā ir akcija, kuras laikā pašvaldības teritorijā tiek izvietoti Lielie oranžie konteineri atkritumu izmešanai. Par oranžo konteineru atvešanu un izvešanu maksa no iedzīvotājiem netiek ņemta, jo izdevumu segšanai pašvaldība ir piešķīrusi līdzekļus. Tāpat kā iepriekšējās reizes, arī šogad konteineri tiks novietoti gan pilsētas daudzdzīvokļu māju rajonos, gan lauku teritorijās – ciemos. Lielajos oranžajos konteineros kategoriski aizliegts izmest sadzīves atkritumus. Informējam, ka vides sakopšanas akcija notiks no 2013. gada 2.maija līdz 31.maijam.

Atgādinām, ka ikvienam Ludzas novada iedzīvotājam ir iespēja bez maksas nogādāt sašķirotos atkritumus (papīru, kartonu, stiklu, PET pudeles, plēves, metālu, automašīnu riepas, elektropreces u.c.) uz šķirošanas laukumu Ludzā, Rūpniecības ielā 2a katru darba dienu plkst. 8-17, sestdienās plkst. 9-14. Visi atkritumi jāsašķiro atbilstoši to veidam, elektropreces – ledusskapjus, datorus, televizorus utt. pieņem neizjauktā veidā.
Aicinām iedzīvotājus parūpēties arī par pagalmu kārtību, nopļaut zāli, izzāģēt nevajadzīgos krūmus.

Lielo oranžo konteineru uzstādīšanas grafiks

Uzstādīšanas datums

Uzstādīšanas vieta

02.05. – 05.05.

Ludzā: Stacijas 18; Biržas 9a; Stacijas/Tirgus ielu krustojums;

Rundēnu pagastā: Rundēnu ciemā;

Istras pagastā: Vecslabadas ciemā

06.05. – 08.05.

Ludzā: Blaumaņa 2; Dagdas 4a;

Isnaudas pagastā: Gāgaru ciemā – 2 vietās

09.05. – 12.05.

Ludzā: Odu/Kr. Barona ielu krustojums; Niedru/Pļavu ielu krustojums;

Nirzas pagstā: Nirzas ciemā;

Briģu pagastā: Briģu ciemā

13.05. – 15.05.

Ludzā: Kārsavas 2; Liepājas/Blaumaņa ielu krustojums; Fr. Ķempa/Jelgavas ielu krustojums; Sporta/Jelgavas ielu krustojums

16.05. – 19.05.

Ludzā: Skolas iela 23; Pilda; Latgales iela 107;

Ņukšu pagastā: Ņukšu ciemā

20.05. – 22.05.

Ludzā: Blaumaņa 13; A.Upīša/Parku ielu krustojums; Tālavijas/Lauku ielu krustojums; Tirgus/Rekašova ielu krustojums

23.05. – 26.05.

Ludzā: Mazā Ezerkrasta iela 5; Jelgavas iela (pie garāžu kooperatīva);

Pureņu pagastā: Kivdolovas ciemā;

Cirmas pagastā: Tutānu ciemā

27.05. – 29.05.

Ludzā: Parku 50; Blaumaņa 23a; Latgales 145; Strādnieku šķērsiela

30.05. – 31.05.

4 konteineri pēc pieprasījuma

PAR SAKOPTU, SKAISTU UN DROŠU LUDZAS NOVADU!

Aivars Strazds,
Ludza novada pašvaldības vides inženieris

coloring.cool