LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

Maija brīvdienas pierobežā

pierobeza.lv_,_Seimanu_akmensJau otro gadu tūrisma galamērķis Pierobeža 1. un 2. maijā aicina doties pārbaudīt izdaudzināto latgaliešu viesmīlību uz vēl neatklāto Latvijas austrumu pierobežu.

Akcijas laikā, uzsākot tūrisma sezonu, Pierobeža ceļotājus pārsteigs ar atlaidēm un nebijušiem bezmaksas piedāvājumiem.

Kopā ar prasmīgajām latgaliešu saimniecēm iepazīsti latgalisko kulinārijas garšu bagātību, piedalies alus gatavošanas procesā un nobaudi īstu vīru brūvējumu. Dodies izjādē ar zirgiem, laivo un baudi ekstrēmas izpriecas ūdens bumbās un peldošajā pirtī uz ūdens. Piedalies keramikas, audēju un skroderu meistarklasēs un vēl neskaitāmās aktivitātēs, kas tevi aizraus un ievilks latgaliskajā vidē.

Ieplāno ceļojumu seno arodu tradīcijās apmeklējot Latvijas austrumu robežu.

Pirms došanās uzzvani un piesaki sevi!

Maija brīvdienas pierobežā

coloring.cool