LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Cloudy
2°C
 
A A A

Mācīsimies rast un saglabāt optimismu

Šobrīd cilvēkiem nav drošības sajūtas, tāpēc pašvaldībā cenšamies cilvēkus iedrošināt, lai viņi ne tikai gaidītu palīdzību no pašvaldības, bet mēģinātu arī paši kaut ko darīt. Malači tie, kas iesaistījās NVA projektā, nupat tika piedāvāta ESF skolotāju atbalsta programma; paldies uzņēmējiem, kas iegulda pilsētas attīstībā savu darbu, saglabā darbavietas, reliģisko konfesiju pārstāvjiem, kuru atbalsts arī ir svarīgs sociālā klimata veidošanā, paldies Ludzas mediķiem, kas arī viņiem smagā situācijā, godprātīgi dara savu darbu.

Nāk rudens, ziema, tumšais un tukšais laiks, kas vedinās uz smagām un tumšām domām. Ludzas novada ļaudis! Aicinu mūs visus meklēt arī citas krāsas, gaišas domas. Ieskatieties, tie ir jūsu bērnu smiekli, vecāku padoms, tuvi cilvēki apkārt, kāds mīļš dzīvnieks, iemīļota grāmata, brīnišķīga ainava vai jebkura lieta, kurā var rast un nezaudēt optimismu!

coloring.cool