LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny with showers
17°C
 
A A A

Mācību priekšmetu olimpiāžu sezona ir sākusies

m_p_olimp-133x15024. oktobrī notika 2014./2015. mācību gada pirmā mācību priekšmetu olimpiāde. Jau tradicionāli tā ir latviešu valodas olimpiāde 7. – 8. klašu skolēniem (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu un latviešu valodu māca kā valsts valodu).

Olimpiāde pulcināja 15 skolēnus no trijām skolām: 9 skolēni no Ludzas 2. vidusskolas, 1 skolniece no Istras vidusskolas, 5 skolēni no Zilupes novada Zilupes vidusskolas.

Ludzas novada skolu audzēkņu uzrādītie labākie rezultāti ir sekojoši: atzinība Marijai Strukovai, Nikai Steimakovai, Andrejam Volkovam un Lukam Svetlovam (visi – Ludzas 2. vidusskolas 8. klases skolēni). Šos skolēnus olimpiādei sagatavoja Ludzas 2. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Diāna Sergeiceva.

Lūk, daži fragmenti no skolēnu radošajiem darbiem ar devīzi „Dzīvot Latvijā ir interesanti”.

Veronika Ostrovska no Istras vidusskolas: „Latvijā ir panākumi sportā. Šogad ziemas olimpiādē no Latvijas labi startēja hokejisti un skeletonisti. Es biju ļoti lepna par mūsu valsti.” Samanta Mičenko no Ludzas 2.vidusskolas: „Latvija ir koša valsts, draudzīga un paša interesantākā!… Mēs ar draugiem dzīvosim Latvijā – izmācīsimies, iegūsim darbu, un visi būs laimīgi!”

Jolanta Strogonova,

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes izglītības metodiķe

coloring.cool