LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Ludzu apmeklēja divi ministri

12. maija pēcpusdienā darba vizītē Ludzā ieradās veselības ministre Anda Čakša un aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Pēc tikšanās ar novada vadību Anda Čakša pabija SIA Ludzas Medicīnas centrs, tikās ar Juri Atstupenu un Guntu Kozlovu. Ludzas slimnīcā ministre bija pirmo reizi – tā bija iepazīšanās vizīte.  Juris Atstupens informēja ministri par slimnīcas vēsturi, pašreizējo situāciju un iespējām nākotnē.

Šai pašā dienā ministre apmeklēja Preiļu un Rēzeknes slimnīcas.

Savukārt Raimonds Bergmanis devās uz Ludzas pilsētas ģimnāziju, lai tiktos ar novada jaunsardzes vienību. Kā pastāstīja jaunsardzes instruktors Ivars Novožilovs,  klasē notika saruna par jaunsardzes nozīmi mūsu valstī, par jauniešu interesēm, motivāciju iesaistīties jaunsardzē.  Jaunsardzes un zemessardzes attīstībai pašlaik  valstī tiek pievērsta īpaša uzmanība. To apliecina arī ministra vizīte.

Vanda Žulina

coloring.cool