LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny with showers
22°C
 
A A A

Ludzas Tautas nams gaida Jūsu priekšlikumus

Ir aizvadīts 2013. gads. Ko tas devis katram no mums, spriest pašiem. Skaidrs ir tikai tas, ka arī Tautas nams centās strādāt tā, lai ik apmeklētājs, ik amatierkolektīva dalībnieks justos mūsmājās labi. Kā mums tas ir izdevies spriest tikai tiem, kas apmeklē Tautas nama sarīkojumus un koncertus. No sirds saku: Paldies Jums!

102Gada laikā Tautas namā ir notikušas vairāk nekā 23 viesizrādes – estrādes koncerti, teātra un cirka izrādes bērniem, pieaugušajiem, šovi un diskotēkas jauniešiem. Gandarījumu sniedza vieskoncertri, kuri piesaistīja lielu skaitu apmeklētāju, bet sarūgtinājums radās tad, kad koncerti bija slikti apmeklēti. Rodas jautājums, varbūt mēs ielūdzam ne tos kolektīvus, kurus gaida skatītājs?

Tāpat kā pagājušajā gadā, lūdzu aktīvi piedalīties priekšlikumu iesniegšanā. Gribu atzīmēt, ka pagājušajā gadā lielāko daļu no ieteiktajiem priekšlikumiem, esam veiksmīgi izpildījuši. Arī šogad aicinu visus aktīvi piedalīties aptaujā „Es vēlētos, lai Tautas nams ielūdz ……….”

Rakstiet uz e-pastu. [email protected], zvaniet 29436881 vai arī ievietojiet savus priekšlikumus ierosinājumu kastītēs Ludzas novada domes ēkas 1. stāvā (Raiņa 16, Ludza) vai galvenajā bibliotēkā līdz šā gada 1. martam. Izanalizēsim un iespēju robežās izpildīsim Jūsu lūgumus!

Ceram uz Jūsu atsaucību!

Ludzas Tautas nama direktore V.RAZUMOVSKA

coloring.cool