LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Sunny
11°C
 
A A A

Ludzas Tautas namā tika godināti Zelta pāri

21.oktobrī Ludzas Tautas namā tika godināt tās ģimenes, kuras šogad atzīmē Zelta kāzas. Dalību pasākumā pieteica vairāki Zelta pāri, bet uz svinībām ieradās trīs:

Ivanovi Lilija un Boriss, Rimši Paulīna un Vladislavs, Sanžerecki Rūta un Aleksandrs.

“Nesaki man neko, paklusē ir vienkārši ļoti labi, ka Tu esi šai pasaulē” šāds motto caurvija visu vakaru, kas bija piesātināts ar Zelta mīlestību. Zelta pāri parakstījās īpašā Goda grāmatā un saņēma īpašas apliecības. Zelta pārus sveica radi, draugi un kolēģi, kā arī Ludzas novada pašvaldība, ko pārstāvēja domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis.

Koncertā uzstājās Dagdas Tautas nama vokālā grupa “Solversija”, Ludzas Tautas nama estrādes orķestris, kuru vada Zelta kāzu jubilārs Boriss Ivanovs, dziedāja Cira Tolardava un Vera Doreiko-Sinkeviča.

Vakaru vadīja Solvita Plivča no Dagdas. Pasākumu rīkoja Ludzas Tautas nams kopīgi ar Ludzas novada pašvaldības dzimtsarakstu nodaļu.

Tautas nama direktore Valentīna Razumovska vēlreiz saka sirsnīgu paldies Zelta pāriem, kuri piedalījās sarīkojumā: – Paldies, ka atbalstījāt šo projektu, kas ļāva mums kaut uz brīdi baudīt Mīlestību 50 skaistu dzīves gadu garumā. Lai Jums veselība, izturība, mīļi cilvēki līdzās vēl daudzus, daudzus gadus. Dieva svētību Jums līdz nākamajām jubilejām!

Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Arnis Krancāns

Vairāk fotomirkļu no pasākuma – fotogalerijā

Video

coloring.cool