LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Ludzas svarcēlājiem – labi sasniegumi starptautiskā turnīrā

22.aprīlī Ludzas novada Sporta skolas Svarcelšanas nodaļas audzēkņi bija uzaicināti piedalīties sacensībās Sanktpēterburgā. Sacensības rīko Krajevska vārdā nosauktā specializētā svarcelšanas skola, kas gatavo sportistus Krievijas izlasei.  Skolā ir laba materiālā bāze – viss pakārtots svarcēlāju treniņu vajadzībām. Interesanti, ka par svarcelšanas trenerēm te strādā arī vairākas sievietes, kas trenē arī puišus.

– Šajā turnīrā piedalās 2002. gadā dzimušie un jaunāki sportisti. Visās svara kategorijās kopā bija pieteikti 70 jaunie svarcēlāji.  No Ludzas uz Sanktpēterburgu aizbrauca 4 zēni un sasniedza labus rezultātus. Iļja Bobkovs savā svara kategorijā (līdz 34 kg) bija ceturtais, Ritvars Zaharāns (kat. līdz 38 kg) līdzvērtīgā cīņā tikai nedaudz piekāpās uzvarētājam un ieguva sudraba medaļu, Vlads Prokofjevs savā svara kategorijā līdz 50 kg pārliecinoši uzvarēja, arī Andris Tutins izcīnīja medaļu – šoreiz sudraba, — pastāstīja treneris Viktors Dolgiļevičs.

Jaunie svarcēlāji šai periodā ir kuplā skaitā un ar labiem rezultātiem piedalījušies sacensībās Dobelē, Daugavpilī, Balvos.  Par situāciju svarcelšanā, citiem jaunajiem talantiem visās svarcelšanas grupās – turpmāk.

Vanda Žulina

coloring.cool