LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Mostly cloudy
16°C
 
A A A

Ludzas slimnīcā tiks piešķirtas atlaides cilvēkiem ar invaliditāti

LIb_logoŠā gada februārī Ludzas Invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāja Ilona Seņkova vērsās SIA “Ludzas rajona slimnīca” ar lūgumu rast iespēju samazināt maksu par masāžu, rehabilitācijas un ūdzensdziedzniecības pakalpojumu saņemšanu Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novados dzīvojošajiem cilvēkiem ar invaliditāti. Sakarā ar zemiem ienākumiem un augstu dzīves dārdzību cilvēki ar īpašām vajadzībām nevar pilnībā izmantot minētos pakalpojumus.

Atbildot uz LIb priekšsēdētājas lūgumu, SIA “Ludzas rajona slimnīca” piešķirs atlaides rehabilitācijas pakalpojumiem laika posmā no 2013. gada 2. maija līdz 30. augustam.

Slimn_vestuleSlimn_cenradis

 

 

coloring.cool