LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Ludzas slimnīca pievērsīsies medicīnas tūrismam

Ne visai taisnīga situācija patlaban izveidojusies arī starp kaimiņu pašvaldībām. Ludzas rajona pašvaldībai nākas turpināt maksāt slimnīcas atjaunošanai paņemtos kredītus, kaut arī tās iedzīvotāji šajā medicīnas iestādē vairs nevar saņemt pilnvērtīgu medicīnisko palīdzību. Savukārt Rēzeknes slimnīca, pateicoties Ludzas pacientiem, pelna, paskaidroja Atstupens.

Jautājums par Rēzeknes un Ludzas slimnīcu iespējamo apvienošanos un tās nosacījumiem pašvaldībās aktualizējās ar šā gada 1.septembri, kad Ludzas lokālā daudzprofilu neatliekamās palīdzības slimnīca tika pārveidota par aprūpes slimnīcu, slēdzot reanimācijas, infektoloģijas, ķirurģijas, bērnu, terapijas, ginekoloģijas, dzemdību un uzņemšanas nodaļu.

Rēzeknes slimnīca savukārt tāpat kā iepriekš darbojas kā daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības stacionārs, sniedzot medicīnisko palīdzību vairāk nekā 15 nodaļās.

Liedzot Ludzas slimnīcai iespēju sniegt arī neatliekamo medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī, palielinājies pacientu skaits, kas mirst, tā arī nesagaidījuši neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas mirst pa ceļam uz slimnīcu vai jau nonākot reanimācijā, paskaidroja Atstupens.

Avots: TVNET ziņas.

coloring.cool