LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Ludzas senioru Ziemassvētki

Ludzas pensionāru biedrība “Līdzdalībai nav vecuma” aktīvi gatavojas Ziemassvētkiem.

Tradicionāli pirmssvētku dienās Ludzas novada pašvaldības ēkā ir organizēta ROKDARBU IZSTĀDE – PĀRDOŠANA, kurā var iegādāties senioru gatavotas lietas. Izstāde ir atvērta šajās dienās, 18.–22. decembrī, no plkst. 9:00 līdz 16:00 Ludzas novada pašvaldības ēkas Raiņa ielā 16A, Ludzā mazajā zālē (1. stāvs).

Savukārt 21. un 22. decembrī divas biedrības “Līdzdalībai nav vecuma” dalībnieces ar saviem rokdarbiem piedalīsies Latvijas Pensionāru federācijas rīkotajā ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅĀ RĪGĀ, centrālās dzelzceļa stacijas ēkā.

Biedrības dalībnieces darina DĀVANĀM MAZNODROŠINĀTĀM ĢIMENĒM gardus cepumus un piparkūkas. Ir apzinātas vairākas ģimenes, kas tiks aicinātas uz Ludzas katoļu draudzes baznīcu 25. decembrī plkst. 9.00. Pēc Sv. mises šīm ģimenēm tiks pasniegtas senioru sarūpētas Ziemassvētku dāvanas.

Seniori īpaši tiek gaidīti uz SVĒTKU SARĪKOJUMU “Ziemassvētku miers tavā un manā dvēselē” 26. decembrī Ludzas Tautas namā. Te plkst. 15.00 notiks grupas “Patrioti.lg” koncerts, bet pēc tā – atpūtas pasākums ar jautrām rotaļām un dejām, kā arī nelielu cienastu (vēlams arī paņemt savu “groziņu”).

coloring.cool