LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Ludzas pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” viesojās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”

Šis mācību gads visās pirmsskolas izglītības iestādēs ir uzsākts ar  jauno kompetenču pieeju mācību  sistēmā. Ir svarīgi, lai vecāki no skatītājiem un novērotājiem kļūtu par bērna pirmsskolu dzīves notikumu līdzdalībniekiem un aktīvi iesaistās pasākumos.

 Arī Ludzas pilsētas PII “Rūķītis” grupas “Prātnieki” bērni kopā ar vecākiem Ziemassvētkus izvēlējas svinēt citādi nekā iepriekšējos gadus.

18.decembrī bērni, vecāki un skolotājas viesojās Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”. Atraktīvā centra skolotāja Dzintra aicināja kopīgi padarboties radošajās darbnīcās egļu rotājumu izgatavošanā. Neizpalikām arī bez fiziskām nodarbēm, pateicoties skolotājām Sandrai un Agitai, ar kurām gājām kopā jautrās Ziemassvētku rotaļās un dejās.

Lielu paldies no visu vecāku, bērnu un skolotāju vārda gribam pateikt centra “Zeimuļs” vadītājai un pasākuma organizētājai Jevgenijai Kuščai, par jauku laika pavadīšanu un iespēju radoši padarboties kopā ar vecākiem.

Priecīgus Ziemassvētkus un radošu, veiksmes pilnu Jauno 2020.gadu gribam novēlēt visam centra “Zeimuļs” kolektīvam!

Ludzas pilsētas PII “Rūķītis” pirmsskolas skolotājas Oksana un Aļona.