LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
20°C
 
A A A

Ludzas pilsētas vēsturiskajā centrā noris rekonstrukcijas darbi

Eiropas Savienības fonda projekta Nr.3DP/3.2.1.2.0/12/APIA/SM/029 „Tranzītceļa P49 ielu posmu rekonstrukcija Ludzas pilsētā” ietvaros šī gada 10.oktobrī uzsākti rekonstrukcijas darbi sekojošo ielu posmos: Tālavijas iela no Kuļņeva ielas līdz Baznīcas ielai, Baznīcas iela no Tālavijas ielas līdz Latgales ielai, Latgales iela no Baznīcas ielas līdz Kr.Barona ielai.

Oktobrī veikta koku zāģēšana, celmu izraušana un aizvešana. Vietās, kur tiek veikta lietus ūdens kanalizācijas izbūve, notiek arī apmaļu demontāža un asfalta frēzēšana. Uzsākti elektroapgādes un vājstrāvas tīklu izbūves darbi.
Sakarā ar to, ka tranzītceļa rekonstrukcijas darbi skar Ludzas vēsturisko centru, ceļa posmā starp L.Ezerkrasta un M.Ezerkrasta ielu rakšanas darbu laikā tiek nodrošināta arheoloģiskā uzraudzība.
Pareizticīgo baznīcas pasargāšanai no vibrējošām slodzēm un grunts nostiprināšanai novembrī ir uzsākta pretvibrācijas (plastmasas rievsienas) izbūve.
 

coloring.cool