LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly cloudy
17°C
 
A A A

Ludzas pilsētas svētki “Ar sauli azotē” (papildināts)

Ludzas_svetki_2014 - CopyNo 8. līdz 10. augustam Ludza svinēs savu 837. dzimšanas dienu. “Ar sauli azotē”- tāds ir šā gada Ludzas pilsētas svētku moto. Senākā Latvijas pilsēta Jūs gaida ar pasākumiem dažādām gaumēm.

 

SVĒTKU PROGRAMMA

8. augustā

12:00          Pludmales handbols (viesu komandas) Ludzas Mazā ezera pludmalē „Radziņš”

 

9. augustā – līdz pat nākamās dienas rītam

10:00                    Pludmales handbols un volejbols Ludzas Mazā ezera pludmalē „Radziņš”

10:00 – 17:00        Ludzas Novadpētniecības muzeja apmeklējums – par brīvu

No 10:00               Piepūšamās un ūdens atrakcijas Ludzas pilsētas parkā (par maksu)

11:00                    “Ludzas novada kauss tenisā” Ludzas tenisa kortos

11:00                    Kulinārā mantojuma festivāls „Cīši gordi” Ludzas kultūrvēsturiskā centra laukumā

11:00 – 16:00        Vizināšanās ar plostu no piestātnes Mazā Ezerkrasta ielā (promenādē). Biļetes cena – 1,50 EUR.

No 12:00               Saules muzeja piedāvātās radošās darbnīcas un citas aktivitātes Ludzas pilsētas parkā

 

15:00 – 17:00       Mazā Ludzas ezera Radziņā VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa darbinieki aicina visus interesentus uz policijas rīkoto pasākumu, kurā ikvienam būs iespēja iepazīties ar policijas dienesta autotransportu – automašīnām, motocikliem, motorlaivu. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt policijas darbinieku speclīdzekļus – bruņuvestes, stekus, aizsargus. Kā arī visi tiks iepazīstināti ar eksperta-kriminālista darbu. Pie policijas informatīvā galda tiks stāstīts par policijas dienestu VP LRP Ludzas iecirknī un tiks pārrunāti drošības jautājumi. Bērniem būs iespēja izpildīt radošus uzdevumus, saņemt balvas un visaktīvākajiem būs iespēja piedalīties patruļbraucienā ar motorlaivu!

Policijas darbinieki piedāvās iespēju noskatīties dienesta suņa paraugdemonstrējumu. Pasākumā piedalīsies policijas tēli – Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, ar kuriem Jums būs iespēja arī nofotografēties!

No 15:30               3. Starptautiskā bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursa „Tavas sirds mīlestības māja” dalībnieku darbu izstāde Ludzas pilsētas parkā

18:00                    Tikšanās ar dzīvām zelta skulptūrām Ludzas pilsētas parkā

19:00 – 22:00        Starptautiskais bērnu un jaunatnes mūzikas festivāls „Saules lietus Latgalē” Ludzas pilsētas parka estrādē. Pasākumu vadīs un tajā arī uzstāsies populārais dziedātājs Lauris Reiniks. Uzstāsies Ludzas popgrupas, solisti (arī vismazākie – konkursa “Mazais dziedātājs” uzvarētāji), dejotāji, kaimiņi no Rēzeknes un viesi no sadraudzības pilsētām Zaslavļas, Novopolockas, Glubokojes, Sebežas un Šauļiem. Divu stundu programma būs daudzveidīga un interesanta.

22:30 – 00:30        Balle kopā ar grupu „Galaktika” Pilsētas parka estrādē

00:30 – 4:00          Diskotēka kopā ar dīdžeju IVO Pilsētas parka estrādē

 

10. augustā

10:00                    Pludmales futbola turnīrs Ludzas Mazā ezera pludmalē „Radziņš”

10:00                    Šaha turnīrs Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrā

10:00 – 15:00        Ludzas Novadpētniecības muzeja apmeklējums – par brīvu

Dievkalpojumi par Ludzu un ludzāniešiem

11:00           Ludzas Romas katoļu baznīcā

12:00           Ludzas pareizticīgo baznīcā

 

14:00                    Teātra izrāde Ludzas Tautas namā. Isnaudas amatierteātris aicina noskatīties Monikas Zīles lugas “Savedējs” iestudējumu. Risinot sadzīviskas situācijas, atklājas varoņu raksturi un attiecību samezglojumi. Skatītāji varēs gan izsmieties, gan arī padomāt par mūsu pašu dzīvi. Izrādes režisore – Eleonora Obrumāne.

coloring.cool