LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Namiņš” Ziemassvētkiem gatavi!

Klāt ir gada vistumšākais laiks. Laiks, kad aiz loga dienas gaismu varam redzēt aizvien īsāku laika sprīdi. Laiks, kas liedz cilvēkiem gūt enerģiju no saules staru spožuma. Lieki ir runāt par to, ka īpaši šogad viss šķiet nogurdinošs un reizēm pat bezcerīgs, dažādu neietekmējamu apstākļu un notikumu dēļ. Tā pašlaik jūtās liela daļa pieaugušo, bet bērni….

Kā jau katru gadu, bērnu sirsniņas tic Ziemassvētku brīnumam, bērnu actiņas lūko pēc aiz loga paslēpušās rūķa un zem egles noliktās dāvanas, bērnu rociņas un kājiņas steidz iemācīties ko jaunu un veikt labos darbus. Bērni gaida svētkus, kas šogad būs nedaudz citādi, bet ne mazāk mīļi un burvīgi.

Prieks, ka tik daudz pieaugušo gatavi palīdzēt bērniem noticēt šai gadumijas pasakai!

Nu jau trešo gadu Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Namiņš” ir iedzīvināta jauka tradīcija, kad iestādes bērnu vecāki, radoši izpaužoties, rotā pagalmu un iestādes telpas. Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, šoreiz mēs nedrīkstējām sanākt un vienoties kopīgā darbā, tādēļ ik rītu “Namiņa” iemītnieki pamana aiz vien jaunus pārsteigumus. Visiem, kas pienāk tuvāk “Namiņam”, acis ņirb aiz prieka un izbrīna, šķiet, ka katrā pagalma stūrītī ir iemājojies kāds  neparasts viesis.

Sirsnīgs paldies visiem “Namiņa” bērnu vecākiem, kas šoreiz mūs iepriecināja ar radīto svētku sajūtu! Īpaši čakli darbos tika pamanīti:

Grupas “Mārīte” bērnu vecāki – Veronika Bartulāne, Olga Ivčina, Irina Jakovļeva, Nadežda Jolkina, Darja Koževņikova, Anželika Lazovska, Valērija Šarova, Tatjana Tretjekova, Līga Voznoviča, Nataļja Zaharčenko;

Grupas “Cālēns” bērnu vecāki – Raimonds un Viktorija Ornicāni, Vinita Babko – Volkova, Jeļena Krutajeva, Svetlana Voznoviča;

Grupas “Vāverīte” bērnu vecāki – Viktorija Borisenko, Aļa Ribakova, Aļona Ševčika, Zane Trone;

Grupas “Bitīte” bērnu vecāki – Irina Aļošina, Kaspars un Ludmila Atstupeņi, Janīna Kaktīte, Irīna Martjukova;

Grupas “Taurenītis” bērnu vecāki – Marita Ažesole, Diāna Mihailova, Jūlija Kravale, Ilze Kokina, Ļubova Lipska, Irina Maslinovska, Alla Mauriņa, Ilona Narnicka, Olga Sokolova – Dzene, Sintija Šreibere, Tatjana Trofimova, Jekaterīna Voznoviča;

Grupas “Putniņš” bērnu vecāki – Nataļja Gabrusāne, Irīna Grižibovska, Inta Strode, Zane Trone, Ramira Uzulnika.

Sirsnīgs paldies visiem vecākiem, kas mums uzticas un izvēlas Ludzas PII “Namiņš” par vietu, kur viņu bērniem augt un attīstīties!

Sirsnīgs paldies visiem vecākiem, kas īpaši atbalsta mūsu centienus un palīdz padarīt “Namiņa” bērnu ikdienu jaukāku, bezrūpīgāku, ērtāku – laimīgāku!

 

Vēlot mierpilnu 2020. gada nogali un veiksmīgu Jauno 2021.gadu,

Ludzas pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīva vārdā

vadītāja Inga Loseviča