LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Ludzas pilsētas PII “Namiņš” kopā ar Eiropu

Ko tu dari, Vasariņa,
Kalniņā(i) sēdēdama?
Aužu mīkstu villainīti
Zemes mātei pušķoties.

Aud(i), aud(i), Vasariņa,
Ieaud Saules sirdi viņā,
Ieaud Saules sirdi viņā,
Zemes bērniem sildīties!

/V. Plūdonis/

 

 

Arī mazie un lielie Ludzas PII “Namiņš” iemītnieki šajā pavasarī ieauda vasariņas villainītē daudzas saules sirsniņas, kuras vasaras beigās ne vien priecēs mazos pilsētniekus ar savu krāšņumu, liks justies gandarītiem par labi padarītu darbu, bet arī mudinās uz jaunām pētnieciskām un izzinošām aktivitātēm. Atbalstot akciju “Saulespuķe brīvībai”, sējām, diedzējām un stādījām Ukrainas nacionālos ziedus – saulespuķes – par to katrs bērns saņēma piemiņas žetonu ar spēka vārdiem, ko pačukstēt, kopjot savu lolojumu.

Šis maijs nebija labvēlīgs puķkopības darbiem, un pagaidām vasara nelutina mūs ar siltumu, bet mēs ļoti ceram, ka lielākā daļa dēstu braši turēsies, nonāks līdz savam briedumam un sūtīs mūsu saulainos domas par mieru visā pasaulē un katra bērna sirdī.

#saulespuķebrīvībai   #SaulespuķesUkrainai   #VienotiEiropā

Atskatoties uz paveikto 2022.gada maijā
Ludzas pilsētas PII “Namiņš” vadītāja
Inga Loseviča

coloring.cool