LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Ludzas pilsētas 3.PII “Namiņš” aicina pieteikties bērnu vecākus

Family-StockLudzas pilsētas 3.PII “Namiņš” no 2015.gada 1.septembra atvērs grupiņu bērniem ar latviešu valodas apmācību, kur tiks īstenota Vispārējās pirmsskolas izglītības programma. Tajā uzņems bērnus no pusotra gada vecuma. Paralēli darbosies arī citas grupiņas ar krievu valodas apmācību, kuras strādā pēc Mazākumtautību vispārējās pirmsskolas izglītības programmas.
Iestādē ir 6 grupas, kuras apmeklē bērni no 1,5 līdz 6 gadu vecumam. Darba laiks ir no plkst. 7.30 līdz 18.30. Bērniem ir iespēja uzturēties skaistās, izremontētās telpās, tiek atjaunoti grupu laukumiņi. Te strādā sirsnīgi, pieredzējuši pedagogi un darbinieki.
Ludzas pilsētas 3.PII “Namiņš” darbs grupās notiek bilingvāli. Bērni vienlaicīgi apgūst gan latviešu, gan krievu valodu. 5-gadīgiem un 6-gadīgiem bērniem latviešu valodas nodarbības ir katru dienu, atbilstoši programmai. Aizejot uz skolu bērni ir apguvuši lasītprasmi, rakstītprasmi. Ārpus nodarbību laikā tiek rīkoti dažādi tematiski pasākumi, radošo darbu izstādes. Bērni iepazīstas ar krievu un latviešu tautas tradīcijām, folkloru.
Dārgie vecāki, aicinām jūs pieteikties mūsu izglītības iestādē! Iesniegumu reģistrēšana notiks 2015.gada 4., 5. jūnijā no plkst. 8.00 līdz 17.00. Iepriekš lūdzam griezties Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, lai saskaņotu rindu (3.PII “Namiņš” tālrunis: 65722081, IKS pārvaldes tālrunis: 65707138).
Būsiet mīļi gaidīti mūsu pirmsskolas izglītības iestādē!

Ludzas pilsētas 3.PII “Namiņš”
vadītājas pienākumu izpildītāja Olita Spole

coloring.cool