LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Intermittent clouds
15°C
 
A A A

Ludzas Pepija viesojās Rīgā

Pepilota_BD_Cielavinja_DSC1017Pašā vasaras vidū Rīgas Botāniskajā dārzā norisinājās tradicionālā Rīgas Puķu balle – ziedu, mākslas un eksotisko dzīvnieku izstādes, koncerti un radošās darbnīcas. 13. jūlijs bija veltīts teātra mākslai, un skatītājus ar izrādēm priecēja pieci amatierteātri.

Ar izrādi „Hei. Pepij!” Puķu ballē piedalījās Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra Skatuves mākslas studija „Pepilota”, popgrupa „Cielaviņa” un deju kolektīva „Žeperi” dalībnieces. Izrāde notika brīvdabā, un tās laikā bija daudz skatītāju. Gan bērni, gan pieaugušie juta līdzi priekšnesumam, dziedāja līdzi dziesmas.

„Puķu Balle 2014” ir viens no Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014 notikumiem.

Andra Zviedra foto

Pepilota_BD_DSC1029Pepilota_BD_Damas_DSC1001

 

 

 

 

 

 

 

PapilotaBD_kopbilde_DSC1045

coloring.cool