LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
13°C
 
A A A

Ludzas pensionāru biedrība uzņem viesus

Pirmssvētku nedēļā Ludzas pensionāru biedrība ,, Līdzdalībai nav vecuma” uzņēma viesus — Rīgas Zemgales priekšpilsētas senioru grupu. 53 rīdzinieki bija devušies divu dienu braucienā pa Latgali un pusi dienas pavadīja Ludzā. TN notika abu biedrību tikšanās. Ludzānieši piedāvāja ciemiņiem apskatīt rokdarbu izstādi, iepazīstināja ar savu pieredzi biedrības darbā. Rīdzinieki savukārt stāstīja par savas biedrības aktivitātēm. Atšķirībā no mums, viņi vairāk līdzekļu saviem pasākumiem iegūst, rakstot projektus. Pašvaldība viņu aktivitātes finansē mazāk nekā pie mums. Rīgas pensionāri aicināja atbalstīt visas politiskās akcijas, ko pensionāri rīko, lai uzlabotu senioru dzīves līmeni, jo kopumā problēmas šai iedzīvotāju grupai ir līdzīgas visā valstī.

coloring.cool