LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
11°C
 
A A A

Ludzas peldvietās uzstādīti informatīvi izglītojoši stendi

Vakar Ludzas publiskajās peldvietās tika izvietoti jauni informatīvi izglītojoši stendi.

Pēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta datiem šogad Latvijā jau ir reģistrēti 47 noslīkšanas gadījumi. Apzinoties situācijas nopietnību, apdrošināšanas sabiedrība “BALTA” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību ir īstenojusi projektu „Lai droša atpūta!”. Projekta ietvaros ar mērķi pievērst plašāku sabiedrības uzmanību drošībai ūdenstilpņu tuvumā peldvietās pie Ludzas Mazā ezera un pie Ludzas Lielā ezera uzstādīti speciāli stendi.

Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis, kurš 2. augustā piedalījās norāžu atklāšanas pasākumā, uzsver:

“Īpaši svarīgi, ka šie informatīvie stendi ir uzstādīti atpūtas zonu teritorijās un jebkuram atpūtniekam pludmalē acu priekšā ir atgādinājums par nepieciešamajiem drošības pasākumiem pie ūdens un telefona numurs, uz  kuru zvanīt ārkārtas situācijā.

Aicinu iedzīvotājus nepārvērtēt savus spēkus! Dižošanās, ka varat aizpeldēt vistālāk vai pārpeldēt pāri ezeram, nav tā vērta, lai zaudētu dzīvību. Īpaši aicinu rūpēties par bērnu drošību, jo bērni ir svarīgākais, kas mums ir.”

Stendos „Lai droša atpūta!” ir praktiski ieteikumi un padomi, kā pasargāt sevi un apkārtējos, atpūšoties pie ūdens tilpnēm.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

Foto: Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Valdis Maslovskis, AAS “BALTA” Rēzeknes filiāles un Ludzas klientu apkalpošanas centra vadītāja Aelita Pliskovska, apdrošināšanas konsultante Nensija Kļova un atpūtnieki pie stenda Ludzas Mazā ezera pludmalē

coloring.cool