Peldbaseins
dsc_0073-1024x680.jpg

Jau teju nedēļu Ludzā darbojas jaunuzceltais un ar nepacietību gaidītais Ludzas peldbaseins. Ludzas peldbaseina apmeklētāju skaits ir salīdzinoši liels, šo sešu darba dienu laikā to ir apmeklējuši aptuveni 770 apmeklētāju, lielākais apmeklētāju skaits bija vērojams svētdien un ceturtdien, ap 170 apmeklētājiem dienā!

befunky-collage-5-768x576.jpg

Foto: Pašiem pirmajiem Ludzas peldbaseina apmeklētājiem tika uzdāvinātas īpaši sarūpētās dāvanas: dvielis un šķīvji ar Ludzas peldbaseina logo.

No 15. – 17. februārim, Latvijas peldēšanas federācija organizēja sporta pedagogu peldēt apmācības un praktiskās nodarbības, kurās piedalījās ne vien Ludzas, bet arī blakus novadu sporta pedagogi. Jau pavisam drīz, pēc noteiktu grafiku saskaņošanas, peldēt apmācību un peldēšanas stundas Ludzas peldbaseinā uzsāks bērni.

Kā stāsta Ludzas peldbaseina galvenā administratore Olita Laganovska, neskatoties uz saspringto grafiku, visi darbi norit raiti, no apmeklētājiem saņemtas labas atsauksmes.  Arī Ludzas peldbaseina oficiālajā Facebook lapā jau ir redzamas pozitīvas atsauksmes, iedzīvotāji atzinīgi novērtē laipno un draudzīgo personāla attieksmi un bērnu peldbaseinu, tas priecē!

Lai peldbaseina apmeklējums ikvienam iedzīvotājam būtu pēc iespējas komfortablāks, der atcerēties dažas noderīgas lietas!

Pirms apmeklējuma aicinām rūpīgi iepazīties ar Ludzas pilsētas ģimnāzijas peldbaseina un relaksācijas zonas iekšējās kārtības noteikumiem un tos ievērot! Noteikumi pieejami gan pašvaldības mājaslapā: Iekšējās kārtības noteikumiSPA apmeklēšanas noteikumi, gan Ludzas peldbaseinā,  P. Miglinīka ielā 27B, uz informatīvā stenda.

Atgādinām, ka par peldbaseina pakalpojumu izmantošanu drīkst norēķināties tikai ar bezskaidras naudas norēķiniem (norēķinu karti). Ņemot vērā, ka skaidras naudas ieviešana būtiski sadārdzinātu pakalpojuma cenu, vidēji tie būtu 1,00 vai pat 1,5 eiro, tika lemts ieviest šo norēķinu sistēmu.

Vēl viens būtisks punkts, ko der atcerēties!

Ierodoties peldbaseinā, obligāti līdzi jāņem: maiņas apavi, peldkostīms / peldbikses, peldcepure, dvielis, mazgāšanās piederumi.

Peldbaseina administratori aicina ievērot visus iekšējās kārtības noteikumus, tie ir izstrādāti, lai nodrošinātu patīkamu peldbaseina apmeklējumu, katra apmeklētāja labu noskaņojumu, un izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem, traumām un zaudējumiem.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska