LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 05. oktobris
Amālija
Ludza
Mostly cloudy
10°C
 
A A A

Ludzas pašvaldību apmeklēja VARAM pārstāvji

13. jūnijā Ludzas novada pašvaldību apmeklēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Pašvaldību attīstības departamenta pārstāvji: departamenta direktors Aivars Draudziņš, Pašvaldību attīstības nodaļas vadītājs Arnis Šults, referentes Svetlana Kuzņecovaun Solvita Vaivode.
Tikšanās laikā ar Ludzas novada domes priekšsēdētāju Alīnu Gendeli pārrunātas pašvaldības darba aktualitātes, administratīvi teritoriālās reformas rezultāti un turpmākās ieceres. Apspriestas elektroniskās vadības sistēmas ieviešanas iespējas, pārrunāti Vienas pieturas aģentūras izveidošanas jautājumi un pakalpojumu pieejamība lauku teritorijas iedzīvotājiem.
Ministrijas pārstāvji apmeklēja arī vairākas Ludzas novada pašvaldības pagastu pārvaldes.