LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
23°C
 
A A A

Ludzas pārvaldes robežsargiem pirmā vieta šaušanas sacensībās

2016-10-07_vrs_sacensibas_sausana-1997.oktobrī Valsts robežsardzes koledžas Sporta mācību centrā norisinājās Valsts robežsardzes (VRS) 2016.gada spartakiādes sacensības šaušanā, kurās piedalījās VRS Viļakas, Ludzas, Daugavpils, Rīgas, Ventspils teritoriālo pārvalžu, Aviācijas pārvaldes un Valsts robežsardzes koledžas komandas.

Sacensību programmā tika iekļauti trīs vingrinājumi: „Ātršaušana – divas sērijas ar aptveres maiņu”, „Ātršaušana – divas sērijas norādītajā zonā” un „Noziedznieku vajāšana”.

Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu VRS spartakiādes sacensībās šaušanā izcīnīja VRS Ludzas pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 3.vietā – VRS Viļakas pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Vitālijs Ščolkins (VRS Ludzas pārvalde), 3.vietu – Jurijs Dudarevs (VRS Daugavpils pārvalde).

Savukārt sieviešu grupā uzvarēja Gaļina Jupatova (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu ieguva Sanita Ļahnoviča (Valsts robežsardzes koledža), 3.vietu – Tatjana Tarasova (VRS Aviācijas pārvalde).

VRS šaušanas izlase turpmāk gatavosies startiem Iekšlietu ministrijas 2016.gada spartakiādes sacensībās šaušanā, kas norisināsies šī gada 28.oktobrī, Rīgā.

Informāciju sagatavoja
Valentīna Terehova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

Foto: Artis Vītols, VRK

 

 

 

coloring.cool