LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Clear
-5°C
 
A A A

Ludzas novadu apmeklēja Krievijas ģenerālkonsuls Oļegs Ribakovs

22. februārī Krievijas Federācijas ģenerālkonsuls Daugavpilī Oļegs Ribakovs iepazīšanās vizītē apmeklēja Ludzas novadu.
Tiekoties ar Ludzas novada domes deputātiem, ģenerālkonsuls pastāstīja par savām darba gaitām, plāniem un centieniem. O. Ribakovs pauda pārliecību, ka kaimiņattiecībām jābūt draudzīgām un robežām – atvērtām. Ģenerālkonsuls atzinās, ka Latvijā viņš jūtas ļoti komfortabli it īpaši tādēļ, ka cilvēki Latgalē ir labestīgi.
KF ģenerālkonsuls tikās arī ar Ludzas novada iedzīvotājiem, atbildēja uz daudziem jautājumiem. Vislielākā interese bija par robežas šķērsošanu un piedalīšanos Krievijas prezidenta vēlēšanās Latvijas teritorijā.
Augstais viesis apmeklēja Ludzas slimnīcu un sporta halli. Atzīmējot, ka Ludzas novads ir īpašs un uzmanības cienīgs, O. Ribakovs apsolīja vasarā atbraukt uz Ludzu vēlreiz.