LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Ludzas novads pārstāvēts starptautiskajā tūrisma izstādē

Tādejādi ar šo izstādi noslēdzas starptautisko tūrisma izstāžu – gadatirgu cikls, kuru Latgales reģiona attīstības aģentūra aptvēra 2011.gada garumā Latgales tūrisma produktu pozicionēšanai augsti prioritāros un prioritāros ārējos tūrisma tirgos.
Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāts tūrisma katalogs “Tavas skaistākās brīvdienas Latgalē ” krievu valodā un citi izdales materiāli, kuros apkopota visaptveroša informācija par tūrisma iespējām reģiona pilsētās un lauku rajonos. Izstādes apmeklētājiem būs pieejami Latgales pilsētu un novadu tūrisma bukleti un kartes, speciāli sagatavoti ziemas sezonai kompleksie piedāvājumi, kā arī izlozē- Latgales tūrisma uzņēmēju sarūpētas īpašas dāvanas -sertifikāti, kas dos iespēju bez maksas atpūsties tūristu mītnēs ar mērķi izraisīt lielpilsētas iedzīvotāju interesi par latgali kā tuvu un piemērotu atpūtai galamērķi.