LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Ludzas novadā veselības uzlabošanas pabalsts

No 2017. gada 1. janvāra Ludzas novadā ieviests jauns pabalsta veids – veselības uzlabošanas pabalsts līdz 50 EUR gadā. Pabalstu var saņemt Ludzas novada administratīvajā teritorijā deklarētās nestrādājošas pensijas vecuma personas vai personas, kurām noteikta invaliditāte, kuru ienākumi mēnesī nepārsniedz 250 EUR. Apmaksāti tiek stacionārie un/vai ambulatorie pakalpojumi, speciālistu konsultācijas, medicīnisko manipulāciju pakalpojumi, izmeklējumu pakalpojumi, zobu ārstēšanas pakalpojumi, zobu protezēšanas pakalpojumi, medikamentu iegāde. Iesniegums jāsniedz Ludzas novada Sociālajā dienestā Raiņa ielā 16A, Ludzā, vai pie Ludzas novada Sociālā dienesta darbinieka attiecīgajā pagasta pārvaldē atbilstoši pieprasītāja deklarētajai dzīvesvietai administratīvajā teritorijā. Plašāka informācija pa tālruņiem 65707415 vai 65726901 .

Informācija par pabalstu

 

coloring.cool