LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 14. augusts
Zelma, Zemgus, Virma
Ludza
Mostly sunny
25°C
 
A A A

Ludzas novada uzņēmēji tiekas paplašinātā LUKP sēdē | LRTV sižets

Veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību un dialogu starp pašvaldību un novada uzņēmējiem, Ludzā pirmo reizi tika organizēta Ludzas Uzņēmēju konsultatīvās padomes (LUKP) paplašinātā sēde, kur tika aicināti piedalīties ne vien padomes biedri, bet arī pārējie novada uzņēmēji, iedzīvotāji un interesenti, pašvaldības pārstāvji, LR Saeimas deputāti, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra un LTRK un biedrības “Tautsaimnieks” pārstāvji. Sēdes laikā tika diskutēts par LUKP darbību un attīstību nākotnē, uzņēmējdarbības aktualitātēm. Valsts attīstības finanšu institūcijas Altum pārstāvji informēja uzņēmējus par uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem, tika uzklausīti uzņēmēju ieteikumi, kā arī skatīti citi ar uzņēmējdarbību saistīti jautājumi. Par to, kā gājis, plašāk skatiet Latgales reģionālā televīzija veidotajā sižetā.

coloring.cool