LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzas novada Sporta skolas audzēkņu panākumi futbolā un svarcelšanā

SVARCELŠANA

No 10. līdz 17. augustam Polijā notika Eiropas sacensības svarcelšanā, kurās, svara kategorijā līdz 64 kg, piedalījās arī mūsu Ludzas novada Sporta skolas audzēkne Kristiāna Lazovska. Kristiāna izcīnīja 13. vietu, kopsummā uzrādot rezultātu – 153 kg, uzlabojot savu personīgo rekordu par 3 kg!

Lepojamies ar Kristiānas sasniegumiem! Paldies vecākiem, trenerim par sniegto atbalstu!


MINIFUTBOLS

7. augustā  Ludzā notika Ludzas novada Sporta skolas minifutbola turnīrs jauniešiem. Dalībnieki – 2012. g. dz. futbolisti un jaunāki. Šajā turnīrā piedalījās 5 komandas: Ludzas NSS-1, Ludzas NSS-2 , Rēzekne, Rēzeknes NBJSS un SK Kuorsova komandas. Audzēkņi spēlēja pēc apļa sistēmas un uzvarētāji tika noskaidroti, spēlējot divus puslaikus pa 12 minūtēm.\

Komandas ierindojās šādā secībā:

  • 1.  vieta – Rēzekne ;
  • 2. vieta – Ludzas NSS- 1;
  • 3. vieta – Rēzeknes NBJSS.

Mūsu komandas labākie spēlētāji – Gļebs Narnickis (Ludzas NSS-1), Daniels Seņkovs (Ludzas NSS-2), Adriāns Ervalds (SK Kuorsova).19. augustā Ludzā notika Ludzas novada Sporta skolas 2022. gada jauniešu minifutbola turnīrs 2010. g. dz. un jaunākiem dalībniekiem. Šajā turnīrā tika pieteiktas sešas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās: Ludzas NSS, Rēzekne – 2, Madonas BJSS, SKKuorsova/Ludzas NSS, Rēzekne – 1, Alūksnes BJSS.

Tika izspēlētas spēles – 2 puslaiki x12 min. pa apakšgrupām, apakšgrupās noskaidrojot spēcīgākos. Pēc tam, divas stiprākās  komandas no apakšgrupas cīnījās par godalgotām vietām, noskaidrojot uzvarētājus.

Spēlē par 3. vietu cīnījās SK Kuorsova/ Ludzas NSS pret Rēzekni -1, rezultāts 2:3.

Spēlē par 1. vietu satikās Ludzas NSS pret Rēzekne 2 , rezultāts 0:1 .

Vietu sadalījums sekojošs :

  • 1. vieta – Rēzekne 2;
  • 2. vieta – Ludzas NSS;
  • 3. vieta – Rēzekne 1;

Labākie spēlētāji:

  • Gļebs Narnickis – ( Ludzas NSS);
  • Aleksandrs Cuklenko ( Ludzas NSS);
  • Vitālijs Andrušenko ( SK Kuorsova/Ludzas NSS).

21. augustā Kārsavā notika turnīrs pašiem mazākajiem,U-7 vecuma grupā , kurā spēlētāji spēlēja bez rezultāta. Pašiem mazākajiem rezultāta nav, bērni mācās spēlēt, gūt prieku un gandarījumu no futbola spēles.

Turnīrā piedalījās 4 komandas: SK Kuorsova 1, SK Kuorsova 2, Ludzass NSS – 1, Ludzas NSS- 2.

Paldies visiem vecākiem, dalībniekiem, treneriem par piedalīšanos Ludzas NSS 2022. gada minifutbola rīkotajos turnīros !
 

Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe