LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Ludzas novada Sociālais dienests aicina vecākus apmeklēt nodarbību ciklu „Ceļvedis, audzinot pusaudzi”

Nereti tieši pusaudžu vecāki jūtas apmulsuši un nezina, kā veidot attiecības ar saviem pusaudžu vecuma bērniem. Vienā brīdī bērni jūtas pieauguši un gana neatkarīgi, lai patstāvīgi pieņemtu lēmumus, citā – apjukuši, nepārliecināti un vēlas saņemt vecāku palīdzību un atbalstu. Lai sniegtu vecākiem izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā vecākiem veidot veiksmīgu sadarbību ar saviem bērniem, “Centrs Dardedze” ir izstrādājis apmācību nodarbību ciklu pusaudžu vecākiem ”Ceļvedis, audzinot pusaudzi” (CAP).

 Programma ietver 10 tēmas.

  1. Ievads CAP programmā.
  2. Pusaudžu un vecāku tiesības, pienākumi un atbildība.
  3. Vecāku un pusaudžu savstarpējās attiecības un komunikācija.
  4. Veselīgs dzīvesveids.
  5. Pusaudžu seksualitāte.
  6. Pusaudžu sociālās prasmes.
  7. Emociju pašregulācija.
  8. Disciplinēšana.
  9. Dzīves prasmes.
  10. Rūpes par sevi.

Tiksimies vienu reizi nedēļā, paredzētas 10 nodarbības. 1.nodarbība notiks 29. martā plkst. 14:00 Raiņa ielā 16a (1.stāva zālē). Nodarbības ilgums – 2-2,5 stundas. Uz nodarbībām lūgums pieteikties pie psiholoģes Viktorijas Maškancevas, m.t. 22493737.

coloring.cool