LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitātes (20.-26.02.2017.)

Pirmdien, 20. februārī

08:00 Ludzas novada pašvaldības vadības darba sapulce. Vada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele.

08:30 Vadības un administrācijas struktūrvienību vadītāju sanāksme. Vada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs.

10:00 Ludzas novada Teritoriālās un attīstības pastāvīgās komitejas sēde. Sēdi vada komitejas priekšsēdētājs Aivars Meikšāns (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

14:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele Rēzeknē tiekas ar SIA “Rēzeknes slimnīca” valdes priekšsēdētāju par stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību Ludzas novada iedzīvotājiem.

 

Otrdien, 21. februārī

Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele pieņem iedzīvotājus pagastos:

Briģu pagasta pārvaldē no plkst. 9:00 līdz 10:00;

Istras pagasta pārvaldē no plkst. 11:00 līdz 12:00;

Rundēnu pagasta pārvaldē no plkst. 12:30 līdz 13:30;

Pildas pagasta pārvaldē no plkst. 14:30 līdz 15:30;

Ņukšu pagasta pārvaldē no plkst. 16:00 līdz 16:30.

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns piedalās Valsts Kultūrkapitāla fonda informatīvajā seminārā par projektu sagatavošanas un iesniegšanas prasībām  (Lielā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

10:00, 11:00, 13:00 un 14:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs piedalās pašvaldības nekustamā īpašuma izsoļu organizēšanā (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns piedalās Nodarbinātības valsts aģentūras Ludzas filiāles aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēdē.

18:45 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele un Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne Re:TV tiešajā ēterā  atbild uz skatītāju jautājumiem. Jautājumus var uzdot tiešraides laikā pa tālruni 646 22859 vai iesūtīt tos pirms pārraides uz e-pastu [email protected] vai [email protected]

 

Trešdien, 22. februārī

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele Rīgā piedalās Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē.

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns piedalās Darījumu ar lauksaimniecības zemēm izvērtēšanas komisijas sēdē (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

12:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele Rīgā  tiekas ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Kārli Ketneru par turpmāko SIA “Ludzas medicīnas centrs” darbību.

 

Ceturtdien, 23. februārī

08:00 Ludzas novada Apbalvošanas komisijas sēde. Sēdi vada komisijas priekšsēdētāja A. Gendele.

14:00 Ludzas novada domes kārtējā sēde. Sēdi vada domes priekšsēdētāja A. Gendele.

 

Piektdien, 24. februārī

09:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns darba sanāksmē tiekas ar SIA “Reģionālie projekti” pārstāvjiem par grozījumiem Ludzas novada teritoriālajā plānojumā (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele un priekšsēdētāja vietnieks E. Mekšs piedalās Apaļā galda diskusijā “Senioru iespējas pašvaldībā” (Ludzas Tautas namā, Stacijas ielā 41, Ludzā).

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele darba sanāksmē tiekas ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vadību par sadarbību un kopīgu aktivitāšu īstenošanu.

 

Informācija publicēta 20.02.2017.

Informāciju apkopoja Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool