LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitātes

Šīs nedēļas (11.07. – 17.07.) Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitāšu apkopojumskalendars

Pirmdien, 11. jūlijā

9.00 – 12.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (Ludzas novada pašvaldības 305. kab., Raiņa ielā 16, Ludzā)

13.15 – 14.15 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās darba sanāksmē ar SIA “Ludzas apsaimniekotājs” (SIA “Ludzas apsaimniekotājs”, Kr. Barona ielā 49, Ludzā)

Otrdien, 12. jūlijā

10.00 – 12.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās pilsētas grants seguma ielu apsekošanā (Ludzas pilsēta)

11.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās sapulcē ar Ludzas novada Būvvaldes un Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas pārstāvjiem par grozījumiem Ludzas novada teritorijas plānojumā (Ludzas novada pašvaldība, Raiņa ielā 16, Ludzā)

13.00 – 17.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (Ludzas novada pašvaldības 305. kab., Raiņa ielā 16, Ludzā)

13.00 – 15.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās sanāksmē “Rezultāti un iespējas sportā” ar sporta kluba “Latgols” valdes priekšsēdētāja Staņislava Narnicka un citu dalībnieku piedalīšanos

Ceturtdien, 14. jūlijā

10.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās Darījumu ar lauksaimniecības zemēm izvērtēšanai komisijas sēdē (Ludzas novada pašvaldība, Raiņa ielā 16, Ludzā)

11.00 – 13.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās tikšanās reizē ar Labklājības ministrijas Valsts sekretāri Ievu Jaunzemi (Kalkūni, Kalkūnes pagasts, Daugavpils novads)

16.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele un priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos piedalās Ludzas novada domes ārkārtas sēdē. DARBA KĀRTĪBA (Lielā zāle, Ludzas novada pašvaldība, Raiņa ielā 16, Ludzā)

Piektdien, 15. jūlijā

10.00 – 12.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele un priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās darba sanāksmē par Ludzas Lielās sinagogas ekspozīcijas izveidi (Ludzas novada pašvaldība, Raiņa ielā 16, Ludzā)

Sestdien, 9. jūlijā

Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās Līvānu pilsētas svētkos

Svētdien, 17. jūlijā

14.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās folkloras kopu un etnogrāfisko ansambļu festivālā “Gorūza-2016” Ludzas Novadpētniecības muzejā (Kuļņeva ielā 2)

 

* No 2016. gada 27. jūnija – 17. jūlijam Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs atrodas atvaļinājumā.

Informācija publicēta 11.07.2016.

coloring.cool