Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Mostly sunny

Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitātes 29. augustā – 4. septembrī (aktualizēts)

Šīs nedēļas (29.08.–04.09.2016.) Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitāšu apkopojums:

Pirmdien, 29. augustākalendars

08:00 Vadības darba sapulce.

08:30 Vadības un nodaļu vadītāju sanāksme.

09:00 – 12:00 Ludzas novada Dzīvokļu komisijas priekšsēdētājs Aivars Meikšāns pieņems iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (305. kab., 3.stāvā, Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

11:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs un pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs piedalīsies vadības sanāksmē ar Finanšu un grāmatvedības nodaļas pārstāvjiem.

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs un pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs piedalīsies vadības sanāksmē ar Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārstāvjiem.

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalīsies darba grupas sēdē par Ludzas pilsdrupu fragmentu konservāciju.

Otrdien, 30. augustā

13:00 – 17:00 Ludzas novada Dzīvokļu komisijas priekšsēdētājs Aivars Meikšāns pieņems iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (305. kab., 3.stāvā, Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

13:15 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalīsies darba sanāksmē SIA “Ludzas apsamniekotājs”

14:45 Ludzas novada domes ārkārtas sēde. Sēdi vadīs Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele. Domes sēdes darba kārtība.

15:00 Ludzas novada pašvaldības vadība piedalīsies Ludzas novada domes Ludzas novada Finanšu pastāvīgās komitejas, Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu pastāvīgās komitejas, Teritoriālās un attīstības pastāvīgās komitejas apvienotajā sēdē. Sēdi vadīs Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele. Darba kārtība.

15:00 Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs vadīs Ludzas novada pašvaldības Īpašuma novērtēšanas komisijas sēdi.

18:45 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele RE:TV tiešajā ēterā atbildēs uz skatītāju jautājumiem. Jautājumus var uzdot pārraides laikā pa tālruni 64622859 vai sūtot uz e-pastu [email protected]

Trešdien, 31. augustā

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs vadīs kustamā īpašuma atklātās mutiskās izsoles sēdi (Mazajā zālē, Ludzas novada pašvaldības ēkas 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

11:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalīsies Latvijas radio 4 “Александр-студия” tiešraides raidījumā “Oкраина не значит депрессия”.

11:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs vadīs kustamā īpašuma atklātās mutiskās izsoles sēdi (Mazajā zālē, Ludzas novada pašvaldības ēkas 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs vadīs kustamā īpašuma atklātās mutiskās izsoles sēdi (Mazajā zālē, Ludzas novada pašvaldības ēkas 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele tiksies ar Veselības ministrijas pārstāvjiem darba sanāksmē par veselības aprūpes pieejamību Latgales reģionā.

14:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs vadīs kustamā īpašuma atklātās mutiskās izsoles sēdi (Mazajā zālē, Ludzas novada pašvaldības ēkas 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

15:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs vadīs kustamā īpašuma atklātās mutiskās izsoles sēdi (Mazajā zālē, Ludzas novada pašvaldības ēkas 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

Ceturtdien, 1. septembrī

09:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs Zinību dienas svinīgajā līnijā Ludzas 2. vidusskolā.

09:30 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalīsies Zinību dienas pasākumā Istras vidusskolā.

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalīsies Zinību dienas svinīgajā līnijā Ludzas pilsētas ģimnāzijā.

16:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele apsekos SIA “Ludzas medicīnas centrs” virtuves bloku, kurā notiek remontdarbi.

Piektdien, 2. septembrī

10:00 Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs piedalīsies Latvijas Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas sanāksmē Jaunjelgavā.

Informācija publicēta 29.08.2016. plkst.13:00

Aktualizēts 30.08.2016. plkst. 09:00

Aktualizēts 30.08.2016. plkst. 12:00

Informāciju apkopoja