LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitātes

Šīs nedēļas (27.06. – 03.07.) Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitāšu apkopojumskalendars

 

Pirmdien, 27. jūnijā

9.00 – 12.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus par dzīvokļu jautājumiem (Ludzas novada pašvaldības ēkā Raiņa ielā 16, Ludzā, 3. stāvā, 305. kab.)

12.00 – 14.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās Rēzeknes-Aglonas diecēzes Bīskapa Jāņa Buļa konsekrēcijas 25 gadu jubilejas pasākumā (Rēzeknes Vissvētākās Jēzus Sirds Romas katoļu katedrālē Latgales ielā 88b, Rēzeknē)

 

Otrdien, 28. jūnijā

10.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns vada Darījumu ar lauksaimniecības zemēm izvērtēšanas komisijas sēdi (Ludzas novada pašvaldības ēkā Raiņa ielā 16, Ludzā, 3. stāvā, Mazajā zālē)

10.00 – 12.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas Alīnas Gendeles tikšanās ar Daugavpils Būvniecības tehnikuma vadību par sadarbības turpināšanu nākamajā mācību gadā (Ludzas novada pašvaldība, Raiņa ielā 16, Ludzā)

13.00 – 17.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus par dzīvokļu jautājumiem (Ludzas novada pašvaldības ēkā Raiņa ielā 16, Ludzā, 3. stāvā, 305. kab.)

15.00 – 16.00 – Sapulce ar SIA “Ludzas apsaimniekotājs” par ceļu ikdienas uzturēšanas kvalitāti. Piedalās Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele (SIA “Ludzas apsaimniekotājs”, Kr. Barona ielā 49, Ludzā)

16.00 – 18.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas pieņem iedzīvotājus SIA “Ludzas apsaimniekotājs” (Kr. Barona ielā 49, Ludzā)

 

Trešdien, 29. jūnijā

11.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās Latgales reģiona attīstības aģentūras biedru kopsapulcē Daugavpilī par tūrisma nozares attīstību Latgalē

13.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas Alīnas Gendeles tikšanās ar Valsts heraldikas komisijas pārstāvjiem par simboliku

 

Ceturtdien, 30. jūnijā

10.00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns vada Dzīvokļu komisijas sēdi (Ludzas novada pašvaldības ēkā Raiņa ielā 16, Ludzā, 3. stāvā, 305.kab.)

14.00 – Ludzas novada domes sēde (Ludzas novada pašvaldības Lielā zāle, Raiņa ielā 16, Ludzā). DARBA KĀRTĪBA

17.00 – 19.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele atrodas Baltkrievijas Republikas Ģenerālkonsulātā Daugavpilī pieņemšanā par godu Baltkrievijas Republikas Neatkarības dienai (18. novembra ielā 44, Daugavpilī)

 

Piektdien, 1. jūlijā

10.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas Alīnas Gendeles tikšanās ar “Swedbank” valsts un pašvaldības klientu nodaļas vadītāju Ilzi Kukuti par aktualitātēm sadarbības veidošanā

12.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele dodas uz Latvijas IV Olimpiādes atklāšanas pasākumu Valmierā

13.00 – Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās darba grupas sēdē par Ludzas pilsētas ģimnāzijas un Ludzas 2. vidusskolas internāta pārbūves projektēšanu (sēde pārcelta uz 05.07.2016.)

 

Sestdien, 2. jūlijā

Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele atrodas Latvijas IV Olimpiādē Valmierā

 

Svētdien, 3. jūlijā

Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās Latvijas pirmā kultūru festivāla “Pynu, pynu sītu” pasākuma ietvaros rīkotajā koncertā Ludzas kinoteātrī “Latgale” (Skolas ielā 26, Ludzā)

* No 2016. gada 27. jūnija – 3. jūlijam Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs atrodas komandējumā – Latvijas Pašvaldību Izpilddirektoru asociācijas valdes pieredzes apmaiņas vizītē Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē, Birmingemā. Vizītes mērķis – iepazīt Anglijas pašvaldību izpildinstitūciju darbu pašvaldībām uzdoto funkciju nodrošināšanā – projektu realizēšanā, sociālās palīdzības nodrošināšanā, komunālo pakalpojumu un sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, kā arī uzņēmējdarbības atbalsta aktivizēšanā.

* No 2016. gada 27. jūnija – 17. jūlijam Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs atrodas atvaļinājumā.

Informācija publicēta 27.06.2016.

coloring.cool