LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitātes 18.-24.jūlijā. Mainīts domes komiteju norises laiks

kalendarsŠīs nedēļas Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitāšu apkopojums:

 

Pirmdien, 18. jūlijā

Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele Rīgā tiekas ar Ekonomikas ministrijas parlamentāro sekretāru Vilni Ķirsi par uzņēmējdarbības vidi Ludzas novadā.

09:00–12:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (Ludzas novada pašvaldības 305. kab., Raiņa ielā 16, Ludzā)

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Edgars Mekšs vada Atsavināšanas komisijas sēdi

 

Otrdien, 19. jūlijā

10:00 Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs piedalās darba sanāksmē par Ludzas Tautas nama renovācijas darbiem (Ludzas novada pašvaldības Mazajā zālē – 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās iepirkumu komisijas sēdē.

11:00–11:30 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele tiekas ar Ņukšu pagasta iedzīvotajiem (Ņukšu pagasta pārvaldes ēkā).

13:00–17:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (Ludzas novada pašvaldības 305. kab., Raiņa ielā 16, Ludzā).

18:45 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele Re:TV tiešajā ēterā atbildēs uz skatītāju jautājumiem. Jautājumus var uzdot pārraides laikā pa tālruni 64622859 vai iesūtīt tos pirms pārraides uz e-pastu [email protected] vai [email protected].

 

Trešdien, 20. jūlijā

09:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās SIA “Ludzas apsaimniekotājs” kārtējā dalībnieku sapulcē (SIA “Ludzas apsaimniekotājs”, Kr. Barona ielā 49, Ludzā). Darba kārtībā: SIA “Ludzas apsaimniekotājs” vidējā termiņa darbības stratēģijas 2016.–2018. gadam apstiprināšana.

11:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele un pašvaldības izpilddirektors sergejs Jakovļevs piedalās Drošības policijas ierosinātajā seminārā par terorisma riska novēršanas pasākumiem (Preiļu novada domes sēžu zālē, Raiņa bulvāris 19, Preiļi).

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās Dzīvokļu komisijas sēdē.

 

Ceturtdien, 21. jūlijā

09:00–11:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele piedalās darba sanāksmē par iekļaušanos projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” (Ludzas novada pašvaldības Mazajā zālē – 3. stāvā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

09:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās Darījumu ar lauksaimniecības zemēm izvērtēšanas komisijas sēdē.

10:00 notiks Ludzas novada domes teritoriālās un attīstības pastāvīgās komitejas sēde.  Sēdes DARBA KĀRTĪBA. Komitejas sēdi vadīs Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns.

13:00 notiks Ludzas novada pašvaldības vadības darba sanāksme ar pagastu pārvalžu vadītājiem.

13:00 Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs apmeklēs pašvaldības iestādes Ludzas pilsētā.

 

Piektdien, 22. jūlijā

08:00 notiks Ludzas novada domes finanšu pastāvīgās komitejas, Ludzas novada domes sociālo, izglītības un  kultūras jautājumu pastāvīgās komitejas kopīgās sēde. Sēdes DARBA KĀRTĪBA. Komitejas sēdi vadīs Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele.

11:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns piedalās Iepirkumu komisijas sēdē.

 

Publicēts 18.07.2016. plkst. 11:40

Aktualizēts 21.07.2016. plkst. 10:30

Informāciju apkopoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

 

coloring.cool