LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
5°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldības vadības darba aktualitātes (06.03. – 12.03.2017.)

Pirmdien, 6. martā

08:00 Ludzas novada pašvaldības vadības darba sapulce. Vada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele.

08:30 Vadības un administrācijas struktūrvienību vadītāju sanāksme. Vada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs.

9:00 – 12.00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns pieņem iedzīvotājus dzīvokļu jautājumos (305. kab., 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

15:00 Priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns vada Darījumu ar lauksaimniecības zemēm izvērtēšanas komisijas sēdi (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

18:30 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” pasniegšanas ceremonijā (Rīgā).

Otrdien, 7. martā

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās Latvijas Pašvaldību savienības valdes sēdē (Rīgā).

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns vada Dzīvokļu komisijas sēdi (305. kab., 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

11:00 Priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns piedalās Iepirkumu komisijas sēdē (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

Trešdien, 8. martā

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele, priekšsēdētājas vietnieks E. Mekšs un priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns piedalās darba sanāksmē par projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” norisi 2017. gadā (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

Ceturtdien, 9. martā

08:30 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele, priekšsēdētājas vietnieks E. Mekšs, pašvaldības izpilddirektors S. Jakovļevs piedalās darba grupas sanāksmē par Ludzas pilsētas svētku norisi (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

10:30 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās darba sanāksmē Ludzas Novadpētniecības muzejā (Kuļņeva ielā 2, Ludzā).

12:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās darba sanāksmē Ludzas novada Tūrisma informācijas centrā (Baznīcas ielā 42, Ludzā).

13:15 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās tikšanās reizē ar Ludzas 2. vidusskolas pedagogiem (Ludzas 2. vidusskolā, P. Miglinīka ielā 34, Ludzā).

14:00 Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors S. Jakovļevs vada Īpašuma novērtēšanas komisijas sēdi (Mazā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

14:40 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele un priekšsēdētājas vietnieks E. Mekšs piedalās tikšanās reizē ar Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12. klašu skolēniem (Lielā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludza).

Piektdien, 10. martā

10:00 Ludzas novada domes priekšsēdētājas vietnieks attīstības jautājumos A. Meikšāns piedalās darba sanāksmē par SAM 5.6.2. projekta īstenošanas gaitu (Lielā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludzā).

12:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās VRS Aviācijas pārvaldes svinīgajā pasākumā (VRS Aviācijas pārvaldē, “Jaunsmilgas”, Isnaudas pag., Ludzas nov.).

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās darba sanāksmē PII “Namiņš” (Latgales ielā 94, Ludzā).

14:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele un priekšsēdētājas vietnieks E. Mekšs piedalās tikšanās reizē ar Ludzas 2. vidusskolas 12. klašu skolēniem (Lielā zāle, 3. stāvs – Ludzas novada pašvaldības ēkā, Raiņa ielā 16, Ludza).

Sestdien, 11. martā

Ludzas novada domes un pašvaldības vadība piedalās tikšanās reizē ar Novopolockas pilsētas izpidlkomitejas (Baltkrievijas Republika) pārstāvjiem.

Svētdien, 12. martā

13:00 Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele piedalās Starptautiskajai Sieviešu dienai veltītā koncertā, ko organizē Ludzas Tautas nams sadarbībā ar Novopolockas pilsētas (Baltkrievijas Republika) radošajiem kolektīviem un izpildītājiem (Ludzas Tautas namā, Stacijas ielā 41, Ludzā).

 

Informācija publicēta 06.03.2017.

Informāciju apkopoja Kristīne Seņko,

Ludzas novada pašvaldības ārējo sakaru speciāliste

coloring.cool