LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldības konkurss IZCILNIEKIEM

Ludzas novada pašvaldība izsludinājusi konkursu “Novada izcilnieks 2012”!
Konkursā var piedalīties visi Ludzas novada dažāda profila izglītības iestāžu skolēni. Pretendentu atlase notiks 5 nominācijās: izglītībā; mūzikā; kultūras un mākslas jomā; sportā; sabiedriskajās aktivitātes; ir iespēja noteikt izcilnieku, arī jomas apvienojot.
Piesakoties Novada izcilniekam 2012, laika posmā no 10.04.2012. līdz 10.05.2012., jāiesniedz rekomendācijas vēstule (kuru sagatavo un iesniedz klases audzinātājs, skolas direktors, pulciņa skolotājs vai cita persona) un diplomu, atzinības rakstu, liecību kopijas.
Konkursa uzvarētājus noteiks speciāli izveidotā komisija, Izcilnieku apbalvošana notiks Ludzas novada pašvaldībā pieņemšanā pie domes priekšsēdētājas 2012. gada maijā.
Konkursa Nolikums pieejams sadaļā “Konkursi”.