LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Showers
9°C
 
A A A

Konkurss “Ludzas novada himna” turpinās

Inguna_RozeLudzas novada pašvaldības izsludinātais konkurss “Ludzas novada himna” turpinās. Konkursa mērķis ir radīt  Ludzas novada himnu, kas veicinātu lokālpatriotismu, novada vienotību un atpazīstamību. Konkursā var piedalīties ikviens Ludzas novada un Latvijas iedzīvotājs, iesniedzot himnas demo versiju CD formātā, notis ar vārdiem un himnas tekstu līdz 2016. gada 29. decembrim Ludzas novada pašvaldībā, Raiņa ielā 16, Ludzā. Konkursam iesūtītos darbus žūrija izvērtēs līdz 2017. gada  23. janvārim un izvēlēsies darbus, kurus nodot tautas balsošanai Ludzas novada pašvaldības mājaslapā un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Ludzas Novada Vēstis”. Ja iesniegtie darbi būs pietiekoši augstvērtīgi, atbilstošākais darbs iegūs Ludzas novada himnas statusu. Trīs veiksmīgākie pretendenti tiks apbalvoti ar Ludzas novada pašvaldības Pateicības rakstiem un naudas prēmiju: 700 eiro saņems konkursa uzvarētājs, 200 eiro un 100 eiro – attiecīgi divu citu labāko darbu iesniedzēji.

KONKURSA NOLIKUMS

coloring.cool