LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība izsludināja konkursu IZCILNIEKIEM

Ludzas novada pašvaldība izsludināja konkursu “Novada izcilnieks 2012”!
Konkursā aicināti piedalīties visi Ludzas novada dažāda profila izglītības iestāžu skolēni. Pretendentu atlase notiks 5 nominācijās: izglītībā; mūzikā; kultūras un mākslas jomā; sportā; sabiedriskajās aktivitātes; ir iespēja noteikt izcilnieku, arī jomas apvienojot.
Piesakoties Novada izcilniekam 2012, laika posmā no 10.04.2012. līdz 10.05.2012., jāiesniedz rekomendācijas vēstule (kuru sagatavo un iesniedz klases audzinātājs, skolas direktors, pulciņa skolotājs vai cita persona) un diplomu, atzinības rakstu, liecību kopijas.
Konkursa uzvarētājus noteiks speciāli izveidotā komisija, Izcilnieku apbalvošana notiks Ludzas novada pašvaldībā pieņemšanā pie domes priekšsēdētājas 2012. gada maijā.
Konkursa Nolikums