LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Mostly clear
-7°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība izsludina sabiedrisko apspriešanu par koku ciršanu laukumā pie pašvaldības ēkas

Lai sakoptu pilsētvides ainavu, labiekārtotu pilsētas publiskās teritorijas, radot estētisku un komfortablu vidi atpūtai un izklaidei, Ludzas novada pašvaldība plāno veikt ainaviski mazvērtīgo koku ciršanu laukumā pie pašvaldības ēkas Raiņa ielā 16, Ludzā.
Pēc izstrādātās laukuma rekonstrukcijas tehniskās dokumentācijas laukumā paredzēts izvietot soliņus, uzstādīt jaunu apgaismojuma sistēmu un papildināt laukumu ar jauniem augu stādījumiem.
Paredzēts nocirst 16 kokus: 14 egles un 2 vilkābeles. Šobrīd šo koku vainagi veido pārāk lielu noēnojumu, lielakoties koki ir sliktā stāvoklī un zaudējuši savu vizuālo kvalitāti.
Iedzīvotāji tiek aicināti izteikt savu viedokli par šo koku ciršanu, iesniedzot iesniegumu Ludzas novada pašvaldībā 312. kabinetā, Raiņa ielā 16, Ludzā līdz šī gada 22. jūnijam. Ludzas novada pašvaldības vadība pieņems lēmumu pēc iedzīvotāju viedokļu apkopošanas.

Saņemt plašāku informāciju par plānoto koku ciršanu iespējams Ludzas novada pašvaldības 312. kabinetā (Raiņa ielā 16, Ludzā) darba dienās no plkst. 8:00 līdz 12:00 un no plkst. 13:00 līdz 17:00, tālr. 65707403.