LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
23°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Ludzas novada bāriņtiesas locekļa (divas vakances) amatiem

Ludzas novada pašvaldība izsludina atklātu konkursu uz Ludzas novada bāriņtiesas locekļa (divas vakances) amatiem:

bāriņtiesas loceklis  – profesijas klasifikatora kods 341206, amatalga- 950,00 EUR.

Prasības  pretendentiem

Bāriņtiesas locekļa amatam – vismaz akadēmiskais bakalaura grāds vai profesionālais bakalaura grāds un 5.līmeņa profesionālā kvalifikācija vai cita Latvijas izglītības kvalifikācijā  noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvarstruktūras 6.līmenim atbilstoša kvalifikācija pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā un  ne mazāk kā 3 gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā. Citas prasības ( skat. konkursa nolikumu).

Pretendentiem jāiesniedz šādi dokumenti:

– motivēta pieteikuma vēstule,

– dzīvesgājuma apraksts (CV),

– izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas,

– valsts valodas prasmes dokumentu (ja nepieciešams).

Iesniedzot pieteikumu un tam pievienotos dokumentus, pretendents apliecina, ka piekritis konkursa noteikumiem.

Iesniedz personīgi Ludzas novada Ludzas pilsētas VPVKAC (Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā) (1. stāvā) Raiņa ielā 16, Ludzā vai nosūtot elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pasta adresi [email protected] ar norādi “Pieteikums uz Ludzas novada bāriņtiesas locekļa amatu”  līdz 2022. gada 13. jūnijam plkst. 15.00.

 

coloring.cool