LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība apkopo lietavu nodarītos postījumus (papildināts)

Ceturtdien, 24. augustā, Latgalē piedzīvotas ārkārtēji spēcīgas lietavas, appludinot zemākās vietās pļavas un tīrumus, izpostot lauku ceļus. 

Šobrīd Ludzas novadā tiek apsekoti un izvērtēti nodarītie postījumi pašvaldības infrastruktūrai, ceļiem, tiek apzināti zaudējumi, kādus dabas stihija nodarījusi novada lauksaimniekiem. Vairākos pagastos ir appludinātas pļavas, uz kurām atrodas sagatavotā siena ruļļi, un nenopļautie labības lauki.

Ludzas novada pašvaldības vadība aicina lauksaimniekus apkopot informāciju par visiem nokrišņu radītajiem postījumiem, kuri klasificējami kā neparedzētie gadījumi, un fiksēt bojājumus fotogrāfijās. Atgādinām, ka šīs darbības noteikti veicamas, lai grieztos Vides un reģionālās attīstības ministrijā finansējuma neparedzētiem gadījumiem saņemšanai. Vairāk informācijas par finansējuma pieprasījumu: ŠEIT  

Vienlaikus lūdzam Ludzas novada uzņēmumus, zemnieku saimniecības un individuālos komersantus sniegt informāciju par zaudējumiem, aizpildot veidlapu. Informāciju (aizpildīto veidlapu) lūdzam sūtīt uz e-pastu [email protected] līdz 28. augusta plkst. 12:00.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

Informācija aktualizēta 25.08.2107. plkst. 15:50

coloring.cool