LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz Apaļā galda diskusiju!

Lai informētu ludzāniešus par novadā notiekošo un veicinātu pašvaldības dialogu ar iedzīvotājiem, Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz Apaļā galda diskusijām.

Pirmajā tikšanās reizē pie apaļā galda sezonai aktuāls būtu apkures jautājums, tāpēc pilsētniekus, deputātus, uzņēmējus, biedrības, visus, kam ir kas konstruktīvs sakāms vai ierosināms šai lietā, lūdzam uz pirmo Apaļā galda diskusiju novada pašvaldības zālē š.g.23. septembrī pl. 17:30.

Visiem zināms, ka vairākkārt ir notikušas iedzīvotāju tikšanās ar SIA Ludzas apsaimniekotājs speciālistiem, ar pensionāriem, ar deputātiem, īpaši pirmsvēlēšanu laikā. Pilsētas apsaimniekošana ir lieta, par ko var spriest ilgstoši, tāpat arī pensionāri grib kādam izteikt savas samilzušās problēmas, savukārt deputātu solījumi jāizvērtē katram pašam. Visbiežāk tikšanās izvēršas par savstarpējo apvainojumu vētru. Katra puse aizstāv savu taisnību un pie konkrēta risinājuma nenonāk.

Ludzā ir gana daudz aktīvu iedzīvotāju, kas varētu nākt uz domi ar saviem racionāliem priekšlikumiem, nevis meklēt kašķi, bet kopīgi diskutēt un spriest par labu pilsētai, novadam un iedzīvotājiem.

Katrai Apaļā galda diskusijai reizi divos mēnešos (mēneša ceturtajā ceturtdienā) izvirzām savu tematu, problēmu, jautājumus, lai saruna ievirzās noteiktā gultnē par konkrētu tematu. Galvenais – rast risinājumu vai vismaz to iezīmēt. Domājam, ka pirmajā tikšanās reizē pie apaļā galda sezonai aktuāls būtu apkures jautājums, tāpēc pilsētniekus, deputātus, uzņēmējus, biedrības, visus, kam ir kas konstruktīvs sakāms vai ierosināms šai lietā, lūdzam uz pirmo Apaļā galda diskusiju novada pašvaldības zālē š.g.23. septembrī pl. 17:30.