LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Ludzas novada Ņukšu pagastā maina pasta nodaļas darbības modeli

123Ievērojot reālo pasta pakalpojumu pieprasījumu Ludzas novada Ņukšu pagastā, no 2016.gada 13.jūnija pasta pakalpojumi šajā teritorijā tiks nodrošināti pasta pakalpojumu sniegšanas vietā Pagastmāja katru darbdienu no plkst.11 līdz 12. Iedzīvotāji arī turpmāk saņems visus pasta pakalpojumus, kas bija pieejami līdzšinējā nodaļā, vai arī varēs izvēlēties saņemt tos pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ, kas Ņukšos vidēji nesasniedz pat vienu darījumu darbdienā un rada ikgadējos zaudējumus Latvijas Pastam vairāk nekā 5000 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Tāpat kā līdz šim, jaunajā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: preses izdevumu abonēšana, vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa, komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā, ja ir grūtības nokļūt uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu ārpus mājām. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, pastmarku un aplokšņu iegādi, pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, preses izdevumu abonēšanu, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, iemaksu veikšanu PNS kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt bezmaksas sūtījuma saņemšanu Ņukšu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 65722290 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Ludzas 1.pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana ir iespējama katru darbdienu no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13 bez iepriekšēja pieteikuma.

Ņukšu pagasta iedzīvotāji ir informēti par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc 13.jūnija, saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.

coloring.cool