LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Ludzas novadā izsludināts konkurss “Ziemassvētki 2011”

Daba pamazām gatavojas skaistajam ziemas laikam, un arī mūsu mājās pamazām ienāk īpašā Ziemassvētku burvība. Gatavojoties gada skaistākajiem svētkiem, Ludzas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus piedalīties konkursā “Ziemassvētki 2011”.
Pretendentus (objektus) konkursam var pieteikt ēkas īpašnieks vai nomnieks no 2011. gada 10. decembra līdz 21. decembrim Ludzas novada pašvaldības ēkā vai pagasta pārvaldes ēkās šādās nominācijās:
Privātmāju un daudzstāvu dzīvojamo māju noformējums;
Valsts un pašvaldības iestāžu noformējums;
Firmu, uzņēmumu un organizāciju biroju ēku noformējums;
Viesnīcu, veikalu, restorānu, kafejnīcu un ēdnīcu noformējums;
Svētku noformējums interjerā.
Lai pieteiktu pretendentu konkursam “Ziemassvētki 2011”, ir jāaizpilda konkursa pielikums – pieteikums. Nolikums pieejams Ludzas novada pašvaldības mājas lapā www.ludza.lv , Ludzas novada pašvaldībā un pagastu pārvaldēs.
Pretendentus vērtēs speciāli izveidotā komisija: Ludzas novada pašvaldības izpilddirektors Sergejs Jakovļevs, Ludzas novada pašvaldības arhitekts Romualds Temnijs un Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes galvenā speciāliste kultūras jomā Sarmīte Stapule – Zagorska. Komisija apkopos un noteiks uzvarētājus līdz 2011. gada 30. decembrim. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti pasākumā 31. decembrī.
Gatavosimies svētkiem un radīsim jauko Ziemassvētku noskaņu!