LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Ludzas novada iedzīvotājiem pieejami dušas pakalpojumi

Atgādinām, ka SIA “Ludzas medicīnas centrs” mūsu novada iedzīvotājiem ir pieejami dušas pakalpojumi.

Dušu var izmantot ceturtdienās un piektdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00. Ceturtdiena paredzēta sievietēm, piektdiena – vīriešiem. Dušas telpa atrodas “Ludzas medicīnas centra” jaunā korpusa cokolstāvā (Nr. 099). Cena par pakalpojumu – 2 EUR.  Pirms dušas izmantošanas par pakalpojumu jāmaksā SIA “Ludzas medicīnas centrs” kasē, pēc kases darba laika – steidzamās medicīniskās palīdzības punktā.

Trūcīgās personas, personas ar invaliditāti un pensionāri (kuru pensijas apmērs nepārsniedz 250 eiro) par pakalpojuma apmaksu var saņemt atvieglojumus 50% apmērā (tas ir – 1 EUR). Trūcīgām un maznodrošinātām personām kasē jāuzrāda Ludzas novada Sociālā dienesta izsniegtā izziņa, bet personām ar invaliditāti un pensionāriem jāvēršas Sociālajā dienestā (Raiņa ielā 16A, Ludzā), lai saņemtu norīkojumu dušas pakalpojumu saņemšanai.

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool