LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Ludzas novada dome balso par Gada cilvēku

Ludzas novada domes ārkārtas sēdē 15. novembrī piedalījās 10 deputāti. Galvenais jautājums – konkursa “Ludzas novada Gada cilvēks” nomināciju piešķiršana.
Vispirms no deputātu vidus tika ievēlēta balsu skaitīšanas komisija: Lolita Greitāne, Valentīna Lukina un Aivars Meikšāns. Domes priekšsēdētāja Alīna Gendele ziņoja par konkursam “Ludzas novada Gada cilvēks” iesniegto pieteikumu skaitu un konkursa žūrijas komisijas veikto darbu. Pavisam konkursam tika iesniegti 30 pieteikumi, no tiem 3 nebija atbilstoši konkursa nolikumam. A. Gendele nosauca visus pretendentus nominācijām un iepazīstināja sēdes dalībniekus ar pieteikumā minēto pamatojumu.
Pēc tam sekoja aizklātā balsošana un balsu skaitīšana. Balsu skaitīšanas komisijas priekšsēdētāja Lolita Greitāne paziņoja par balsošanas rezultātiem un Ludzas novada dome vienbalsīgi apstiprināja konkursa “Ludzas novada Gada cilvēks” uzvarētājus:
Gada cilvēks 2011Ilona Seņkova,
Gada cilvēks izglītībā 2011Laila Budreviča,
Gada cilvēks kultūrā 2011Evita Podoļeca,
Gada cilvēks sportā 2011Gaļina Iļjenkova,
Gada cilvēks medicīnā 2011Svetlana Rjutkinen,
Gada cilvēks valsts iestāžu un pašvaldību darbā 2011Edgars Mekšs,
Gada cilvēks savā amatā 2011Vanda Žulina,
Gada jaunietis 2011Jānis Plakošs,
nominācija “Mūža ieguldījums” tika piešķirta Anastasijai Sergejevai.
Konkursa nomināciju godināšana notiks šodien, 17. novembrī, Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svētku pasākumā, kas sāksies plkst. 18:00 Ludzas Tautas namā.
Sēdes noslēgumā domes priekšsēdētāja aicināja deputātus uz tranzītceļa P49 rekonstruētā Latgales ielas posma un jaunizveidotās autostāvvietas blakus pirmsskolas izglītības iestādei “Pasaciņa” atklāšanu 17. novembrī plkst. 16:00. A. Gendele ierosināja gadu mijā pasūtīt misi par Ludzas novada iedzīvotājiem.