LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Ludzas Mākslas skolas audzēknes – starptautiska konkursa laureātes

“Krāsu jūras neparastie iemītnieki”, D. Zvoņņikova

“Rotaļas ar krāsu zivīm”, N. Fomina

Ir noslēdzies XVI  Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras” 2017, kura tēma bija “Krāsu jūra”, kuram tika iesūtīti arī J. Soikāna Ludzas Mākslas skolas 20 audzēkņu darbi. Bronzas medaļu ir izcīnījusi Ludzas Mākslas skolas 2. klases audzēkne Daniela Zvoņņikova ar darbu “Krāsu jūras neparastie iemītnieki”, kas izpildīts glezniecības tehnikā. Savukārt atzinība piešķirta Nikai Fominai, kas mācās V kursā un ir šā gada izlaidumniece, ar darbu “Rotaļas ar krāsu zivīm” datorgrafikas tehnikā.

Konkursu jau 16. gadu organizē Jūrmalas Mākslas skola, un tam ir piešķirta UNESCO Latvijas Nacionālās komitejas patronāža. Šogad konkursā piedalījās 3482 darbu autori no 28 valstīm – Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Somijas, Rumānijas, Serbijas, Polijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Moldāvijas, Azerbaidžānas, Krievijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Slovēnijas, Horvātijas, Spānijas, Grieķijas, Turcijas, Kipras, Bulgārijas, Ķīnas, Taizemes, Šrilankas, Bangladešas, Indijas, Indonēzijas un Latvijas. No ārzemēm  skola  saņēma 1182 darbus, no Latvijas – 2300 darbus. Konkursam tiek iesniegti darbi gleznošanas, grafikas, tekstila un datorgrafikas tehnikā, un dalībnieku vecums svārstās no 5 līdz 14 gadiem. Konkursa laureātu apbalvošana un godalgoto darbu izstādes atklāšana notiks 10. martā plkst. 13 Līvu akvaparkā.

coloring.cool